REKLAMA
REKLAMA

WITOLD TUMANOWICZ: Konfederacja domaga się deportacji Ukraińców z Polski! (VIDEO)

WITOLD TUMANOWICZ: Konfederacja domaga się deportacji Ukraińców z Polski! (VIDEO)

WARSZAWA / tvPolska.pl Trwa 5. posiedzenie Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej. Procedowane obywatelskie projekty ustaw! Konflikt za naszą wschodnią granicą jest często poruszany przez posłów.

ROMOWICZ O UKRAINIE: Wspierajmy przyjaciół, ale nie pozwalajmy wykorzystywać dobrego serca Polaków! (VIDEO)


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

5. posiedzenie Sejmu. Procedowane obywatelskie projekty ustaw! (OGLĄDAJ)

07-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

POPIERAM !!!2024-02-07 14:28:12
0 1
Na 90% obszaru Ukrainy NIE MA WOJNY! Ludzie żyją normalnie. Tutaj tylko siedzą na socjalu, narzekają jak to im źle i są roszczeniowi, domagają się od nas terenów aż po Gorlice !!!!!!!!. Ja się pytam, czemu nie bronią swojego kraju, czemu nie pomagają własnej armii poprzez włączenie się do produkcji zbrojeniowej, humanitarnej itp? Przypomnę, Ukraińcy są czcicielami Bandery - którego bandy mordowały Polaków w tak bestialski sposób że nawet w horrorach tego nie zobaczycie. A Polak jak to Polak czyli spolegliwy głupol udaje że deszcz pada jak mu plują w twarz.
Odpowiedz
Ustawobiorca przymusowy2024-02-07 22:26:10
0 1
przywrócić ustawę antybanderowską
Odpowiedz
Nie popieram2024-02-08 17:23:05
0 0
twojej głupoty PO pieram !!! I twojego dziadka głupoty również, bo jakby nie jego działanie to takiego POpaprańca na świecie dziś by nie było. Co ma ludziu (bo do człowieka ci daleko) wspólnego 90% z d wzięte - bo jak to wyliczyłeś - z tym co przed laty bandy UPA wyprawiały na Polakach (i w drugą stronę też - na mniejszą skalę i bardziej "humanitarnie"). Poczytaj książkę Sąsiedzi Jacka Międlara - może coś dotrze do twojej makówki. Bo morze jest głębokie i szerokie. Sąsiedzi, sąsiedzi, sąsiedzi - jak bardzo, bardzo kocham was - jak śpiewał BIG CYC - ale bez przesady. Bo co za dużo to niezdrowo - tak jak z tymi pączkami dzisiaj. Naje się taki 5 czy 10 szt - a później umiera i nie wie nawet co mu zaszkodziło. Putin, Rosja, Izrael, USA i ten dziadyga Biden - wot i wsio
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)