REKLAMA
REKLAMA

Wyścig kolarski. Utrudnienia w powiecie leskim i bieszczadzkim

W niedzielę 19 maja br. na terenie powiatu leskiego zostanie rozegrany wyścig „ORLEN WYŚCIG NARODÓW”. Trasa wyścigu przebiegać będzie przez miejscowości: Lesko, Huzele, Hoczew, Berezkę, Polańczyk, Wołkowyję, Bukowiec, Sakowczyk, Rajskie i w związku z przejazdem peletonu będą występować utrudnienia w ruchu. Apelujemy o ostrożność!

W najbliższą niedzielę, lescy policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu kolarzy, biorących udział w wyścigu „ORLEN WYŚCIG NARODÓW”, w którym udział weźmie około 150 kolarzy. W kolumnie wyścigu znajdować się będą także wozy techniczne.

Trasa wyścigu przebiegać będzie przez miejscowości: Lesko, Huzele, Hoczew, Berezkę, Polańczyk, Wołkowyję, Bukowiec, Sakowczyk, Rajskie, po czym kolarze w miejscowości Rajskie, wjadą na teren powiatu bieszczadzkiego.

Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE i WYŁĄCZONE Z RUCHU. Utrudnienia potrwają od około godz. 12.10 do ok. godz. 13.30. Otwarcie ruchu nastąpi po przejeździe pilota zamykającego koniec wyścigu.

Prosimy kierowców, pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

W sobotę 18 maja i w niedzielę 19 maja, na terenie powiatu bieszczadzkiego zostanie rozegrany wyścig „ORLEN WYŚCIG NARODÓW”. Trasa wyścigu przebiegać będzie przez miejscowości: Ustrzyki Dolne, Brzegi Dolne, Krościenko, Jureczkowa, Kwaszenina, Arłamów – w związku z przejazdem peletonu będą występować utrudnienia w ruchu. Apelujemy o ostrożność!

W najbliższą sobotę i niedzielę ustrzyccy policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu kolarzy wyścigu „ORLEN WYŚCIG NARODÓW”.

Trasa wyścigu przebiegać będzie przez miejscowości: Ustrzyki Dolne, Brzegi Dolne, Krościenko, Jureczkowa, Kwaszenina, Arłamów, po czym kolarze w miejscowości Arłamów wjadą na teren powiatu przemyskiego.

Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE i WYŁĄCZONE Z RUCHU. Utrudnienia potrwają od około godz. 13.15 na trasie Ustrzyki Dolne oraz Zadwórze – Brzegi Dolne do godz. 14.15, natomiast na części trasy od miejscowości Brzegi Dolne – Jureczkowa (skrzyżowanie na Arłamów) od około godz. 13.40- do około godz. 14.45. Następnie Jureczkowa- Arłamów-Makowa w godzinach 13.45- 16.40. Na terenie gminy Czarna od miejscowości Rajskie do Zadwórza w godzinach 12.30- 14.00.

W sobotę 18 maja br. w związku z wyścigiem kolarskim utrudnienia w ruchu wystąpią na czas startu z Arłamowa, po czym wyścig wjedzie na teren powiatu przemyskiego, a następnie kolarze powrócą do Arłamowa ok godz. 14.00. Utrudnienia na trasie Jureczkowa (od skrzyżowania) do Arłamowa potrwają w godz. 9.30 do około godz. 14.30.

Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE i WYŁĄCZONE Z RUCHU.

Prosimy kierowców oraz pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

KPP Lesko, KPP Ustrzyki Dolne

Grafiki: Orlen Wyścig Narodów

18-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)