REKLAMA
REKLAMA

tvPolska : Kiedy Polska wypowie „zielone szaleństwo”? ZAPAŁOWSKI o podwyżkach cen energii

tvPolska.pl. Dziś drugi dzień 10. posiedzenia Sejmu. Nasza redakcja jest dostępna na miejscu. Relacjonujemy dla Państwa przebieg dzisiejszych wydarzeń. Publikujemy opinie parlamentarzystów oraz polityków obecnych w Sejmie dotyczące różnych sfer życia publicznego.

Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi posła z Podkarpacia, prof. Andrzeja Zapałowskiego (Konfederacja), który został zapytany m.in. o dzikie zwierzęta na ulicach podkarpackich miast, podwyżki cen za energię oraz sprawy polityki zagranicznej.

 

28-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Można? Można!2024-04-28 13:51:17
2 0
Tu widać poziom posła Zapałowskiego, który wie o co chodzi zarówno na wojnie z Ukrainą w kontekście polskiej obronności jak i w leśnictwie. Warto zobaczyć dla porównania artykuł eSanok pt.:"URUSKI: Powinniśmy jak najszybciej wypracować strategię dotyczącą wilków (VIDEO)" i przepaść na której dnie znajduje się bohater. Bredzi coś o jakiejś jeszcze nie istniejącej strategii aby mu wilki tak biegały, żeby to ich bieganie było w określonym zakresie :)
Odpowiedz
Jedyna nadzieja w Konfederacji2024-04-28 14:50:50
2 0
PO-PiSowcy (+ przystawki) to przekupni szaleńcy którzy sprzedadzą nas razem ze skarpetkami eurokomunistom z Brukseli. Ja nie wiem jak trzeba być głupim żeby po tylu latach ich "rządów" zagłosować na PiS albo PO - o trzeciej nodze nie wspomnę.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)