REKLAMA
REKLAMA

Nagrody Starosty Sanockiego wręczone najlepszym uczniom [ZDJĘCIA]

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego i rozpoczęciem wakacji odbyła się uroczystość, podczas której wyróżniono najzdolniejszych uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Sanocki. W Sali Gobelinowej Zamku Królewskiego w Sanoku wręczono Nagrody Starosty Sanockiego – prestiżowe wyróżnienia przyznawane młodzieży za wybitne osiągnięcia w nauce, działalności społecznej, sporcie oraz rozwijanie swoich pasji i talentów.

Z każdej szkoły wyłoniono jednego ucznia, który w mijającym roku szkolnym wyróżnił się nie tylko bardzo wysokimi wynikami w nauce, ale także aktywnością, zaangażowaniem i godnym reprezentowaniem swojej placówki.

Nagrodzeni uczniowie:

  • Natalia Dębicka – SOSW,
  • Maja Babiarz – I Liceum Ogólnokształcące,
  • Wiktor Kocyłowski – II Liceum Ogólnokształcące,
  • Maja Klimkowska – Zespół Szkół nr 1,
  • Maksymilian Bober – Zespół Szkół nr 2,
  • Bartosz Sarama – Zespół Szkół nr 3,
  • Mikołaj Szymala – Zespół Szkół nr 5.

Nagrody Starosty Sanockiego są wyrazem uznania dla wytrwałości, systematycznej pracy oraz konsekwencji w realizowaniu wyznaczonych celów. To również podziękowanie dla rodziców, nauczycieli i wychowawców, którzy każdego dnia wspierają młodych ludzi w rozwijaniu ich potencjału.

W uroczystości uczestniczyli m.in. Starosta Sanocki Robert Pieszczoch, Wicestarosta Damian Biskup, członkowie Zarządu Powiatu Sanockiego Anna Hałas i Andrzej Betlej, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sanockiego Bogdan Struś, Przewodniczący Komisji Oświaty, Sportu i Rynku Pracy Wacław Krawczyk, Dyrektor Powiatowego Centrum Obsługi Jednostek Organizacyjnych Powiatu Sanockiego Ewelina Florian, Naczelnik Wydziału Społeczno-Oświatowego Małgorzata Gądela wraz z pracownikami wydziału, dyrektorzy szkół oraz rodzice nagrodzonych uczniów.

Uroczystość była okazją do podsumowania mijającego roku szkolnego oraz docenienia młodzieży, która swoją postawą i osiągnięciami stanowi wzór dla rówieśników. Wszystkim laureatom złożono gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów, a wszystkim uczniom – bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji.

fot. Powiat Sanocki

26-06-2026


Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)