Jaflo - bramy, balustrady, meble ogrodowe, kowalstwo artystyczne

38-540 Zagórz
ul. Batorego 15 13 46 23 279 www.jaflo.pl

Opis:


Nasza firma szczyci się długoletnią tradycją w dziedzinie metaloplastyki i kowalstwa artystycznego. Jaflo ma na swoim koncie wykonanie różnego rodzaju projektów bram, ogrodzeń, balustrad, mebli ogrodowych i innych dodatków. Wśród bogatej oferty naszej firmy można wyróżnić:

1. ogrodzenia
2. bramy
3. balustrady
4. meble ogrodowe i domowe.
5. inne wyroby i dodatki o niepowtarzalnych wzorach

Zrealizujemy każde zlecenie, spełniając najwyższe wymogi estetyczne i jakościowe. Wyroby wykonujemy według wzorów własnych i powierzonych.

Kute w żelazie przedmioty, dekoracyjne elementy architektoniczne, sprzęty użytkowe pięknie komponują się w każdym domu i ogrodzie.

Wszystko, co Państwu proponujemy będzie znakomicie komponowało się z otoczeniem i odpowiadało zainteresowaniom estetycznym. Tradycyjne metody tekstury z nowoczesnymi formami dają niepowtarzalne formy, które mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie.

Nasze produkty łączą tradycyjne kowalstwo – kute ręcznie elementy – z nowoczesnym ślusarstwem. Wykonujemy także prace kowalskie i ślusarskie wg dostarczonych nam projektów i wzorów. Kujemy wszystko co przyjdzie klientom do głowy i jest możliwe do wykonania techniką kowalską.

Specjalizujemy się w kowalstwie artystycznym i metaloplastyce. Produkujemy bramy, furtki, ogrodzenia, balustrady, kraty okienne i drzwiowe, a także wiele innych wyrobów kowalskich np. meble ogrodowe i domowe.

Oferujemy bardzo szeroki wybór zarówno prostych elementów do wykorzystania przy produkcji bram czy segmentów ogrodzeniowych poprzez skomplikowane figury, aż po elementy produkowane na specjalne zamówienie wg. wzorów Klientów. Realizujemy zamówienia wg. indywidualnych wymagań każdego Klienta.

Z nadzieją, iż nasza oferta przypadnie Państwu do gustu zapraszamy do zapoznania się z zawartymi na naszych stronach propozycjami.

Na załączonych fotografiach można zobaczyć niektóre przykłady naszych prac i dowiedzieć się o jakości produkcji, oryginalnych projektach i profesjonalnym wykonaniu.

Oferta:


Lokalizacja: