20- lecie FTT „Flamenco”

07-09-2010

SANOK. Wszystkich miłośników tańca towarzyskiego zapraszamy w najbliższą sobotę i niedziele o godz. 17.00  (11-12.bm.) na 20-lecie FTT „FLAMENCO”. Koncerty odbędą się w sali widowiskowej Sanockiego Domu Kultury. Cena biletu 10 zł.


„FLAMENCO”  Formacja Tańca Towarzyskiego działa od września 1990 roku w Sanockim Domu Kultury. Jest zrzeszona w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Instruktorem i choreografem jest Wiesława Skorek.

Formacja wielokrotnie tańczyła na różnego rodzaju przeglądach, turniejach i konfrontacjach tanecznych na terenie całego kraju. Jest również wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Formacji Tanecznych i zdobywcą tytułu II Wicemistrza Polski Formacji Tanecznych.

FTT „Flamenco” corocznie w okresie karnawału daje 1,5 godzinne programy premierowe. Zespół uświetnia swoimi pokazami wiele różnego rodzaju imprez kulturalnych i sportowych. Kilka razy był pokazywany w ogólnopolskiej TVP. Obecnie zespół składa się z trzech grup wiekowych: dziecięcej, średniej i młodzieżowej. Przez 20 lat działalności zespół dał ponad 300 koncertów.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.