Analizator spalin i dymomierz w akcji

POWIAT SANOK. Przez trzy dni na terenie powiatu sanockiego prowadzone będą kontrole stanu technicznego samochodów. Policjanci z Sanoka i Krosna wykorzystają do tego specjalistyczny samochód wyposażony m.in. w analizator spalin i dymomierz.


Dziś, jutro i w poniedziałek sanoccy policjanci wspólnie z ekipą techniki drogowej i ekologii z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie  będą kontrolować pojazdy poruszające się po drogach naszego powiatu. Samochód, którym dysponują funkcjonariusze jest wyposażony m.in. w  analizator spalin, dymomierz, urządzenie do pomiaru przepuszczalności światła, urządzenie do pomiaru hałasu i urządzenie do sprawdzania czasu pracy kierowcy.

Każdy pojazd budzący wątpliwości będzie poddany wnikliwej kontroli. Ma to na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego samochodów, które nie są sprawne technicznie i ponad normę zanieczyszczają środowisko.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."