Aparaty w dłoń! Na inauguracje roku szkolnego marsz

SANOK. „Jeszcze tylko: Wrzesień, październik, listopad, grudzień Styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i… Wakacje, znów będą wakacje” śpiewa w piosence „Wakacje” zespół OT.TO.  I trudno się z tym tekstem nie zgodzić, na dzień przed inauguracją roku szkolnego.

Po dwóch miesiącach odpoczynku pora jednak zakasać rękawy. Pierwsza lekcja: Fotografia lub film. Zachęcamy Was do stworzenia galerii „Inauguracja roku szkolnego 2010/2011 w Sanoku”. Przesyłajcie zdjęcia lub filmy, opatrzone krótką notatką na adres mailowy: redakcja@esanok.pl Niech ten ważny dzień w roku, zostanie uwieczniony dla przyszłych pokoleń.

Jeżeli jednak nadal żyjecie w beztroskim czasie „wakacyjnej laby” powróćmy razem do miłych chwil spędzonych nad morzem, w górach, w domu na działce. Tworząc „Album wakacyjny 2010” mieszkańców naszego regionu. Przesyłajcie zdjęcia na adres: redakcja@esanok.pl opatrzone, krótkim opisem.

Otrzymując od Was maila z materiałami, zakładamy iż to Wy jesteście autorami zdjęć, filmów lub macie prawo do ich wykorzystania. Ponadto wszystkie osoby znajdujące się na nich, wyrażają zgodę na ich publikację.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."