Centrum Informacji Turystycznej w Sanoku z certyfikatem

SANOK. Krajowa Komisja Certyfikacyjna przy Polskiej Organizacji Turystycznej przyznała sanockiemu Centrum Informacji Turystycznej – Polski Certyfikat Informacji Turystycznej. Placówka otrzymała aż 3 gwiazdki w czterostopniowej skali.


Aby przejść pomyślnie proces certyfikacji trzeba było spełnić szereg wymogów, sprostać określonym kryteriom. Komisja oceniała, m.in. lokalizację CIT-u, jego dostępność, wyposażenie, standard świadczonych usług i obsługi ruchu turystycznego, także obcojęzycznego. Tak wysoka ocena działalności sanockiego CIT-u świadczy o odpowiedniej jakości świadczonych w nim usług.
Sanockie CIT zostało powołane do życia przez obecne władze miasta w 2000 r. Początkowo działało w porozumieniu z PBP „Orbis”. Od 2006 roku jest częścią Wydziału Promocji, Rozwoju i Kultury Urzędu Miasta w Sanoku. Zlokalizowane jest w budynku na ul. Rynek 14.

Źródło: UM Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."