Dwie ofiary śmiertelne

PODKARPACIE. Zakończyły się policyjne działania „Boże Narodzenie 2010″. W tym roku mniej było śmiertelnych ofiar wypadków, mnie było również pijanych kierowców. Zwiększyła się natomiast liczba wypadków i rannych w tych zdarzeniach.

W czasie trzech świątecznych dni, na drogach Podkarpacia doszło do 15 wypadków, w których rannych zostało 28 osób, a dwie poniosły śmierć. W tym czasie policjanci ujawnili 26 nietrzeźwych kierowców.

– W sobotę w Rzeszowie, kierowca renaulta omijał samochód, który zatrzymał się przed przejściem, by przepuścić pieszego. Renault potrącił starszego mężczyznę. Pieszy, mimo wysiłków lekarzy, zmarł w szpitalu.

- W drugi dzień świąt, na obwodnicy Głogowa Małopolskiego doszło do wypadku, w którym czołowo zderzyły się bmw i toyota. W wyniku odniesionych obrażeń, 50-letni pasażer bmw zmarł po przewiezieniu do szpitala. Rannych zostało pięć osób.

Statystki zdarzeń drogowych w czasie Świąt Bożego Narodzenia

KWP

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."