Dziewczęta z SP 4 Mistrzyniami Województwa!

RZESZÓW/SANOK. O tym, że sumienna i ciężka praca na treningach przynosi efekty, przekonała się drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku. Podczas Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym, które 15 czerwca odbyły się w Rzeszowie, zespół dziewcząt zdobył pierwsze miejsce.

– Jestem bardzo dumny z całego zespołu. Dziewczęta pokazały charakter. Nasz zespół był stawiany w gronie faworytów, nie mniej jednak zwycięstwo smakuje wyśmienicie – stwierdził Bartłomiej Grega, który przygotował „złotą drużynę” do zawodów.
– Wynik osiągnięty w finale wojewódzkim dobrze rokuje na przyszłość – dodał bez zastanowienia.

W zawodach wzięło udział 27 zespołów. Dziewczyny z SP 4 zgromadziły na swoim koncie w sumie 645 punktów. Klasą samą dla siebie była, Daria Zimoń – najlepsza zawodniczka mistrzostw, która zdobyła 231 oczek dla zespołu.

Srebrni chłopcy
Warto dodać, że reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 4 spisała się równie udanie, plasując się na drugiej pozycji w województwie. Zespół „panów” do zawodów przygotował Robert Ćwikła.

Drużyny przygotowali: Bartłomiej Grega, Robert Ćwikła. Stoją od lewej: Gabriela Kielar, Aleksandra Dymek, Natalia Bobik, Marcin Stefański, Wiktor Olszowy, Mateusz Bury, Miłosz Inglot. Siedzą: Daria Zimoń, Kamil Majcher (nieobecna – Katarzyna Głuszkiewicz).

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."