EKO TOUR: „Chłopacy” rozgrzali publiczność

30-08-2010

SANOK. Ekologicznie i artystycznie- tak w dwóch słowach można określić wczorajszy Eko -Tour w Sanoku. Impreza ekologiczna przyciągnęła do skansenu pokolenie „maluchów”, młodzież, a także starszych fanów rozrywki muzyki rockowej oraz ludzi głodnych ekologicznej wiedzy.

Podczas  niedzielnego Eco-Tour  wszyscy przybyli mogli dowiedzieć się nie tylko ciekawych rzeczy na temat ekologii, ale też miło spędzić czas, bawiąc się w rytmach dobrej muzyki. Tej oczywiście dostarczył wszystkim krakowski zespół pop-rockowy „Chłopacy”. Zespół, doskonale rozbawił publiczność, śpiewając znane wszystkim kawałki, jak  „Wiara” czy „No powiedz jak”.
- „Chłopacy” zagrali świetnie! Ich muzyka trafia do każdego. Szkoda tylko, że grali dość krótko - stwierdza Bartek z Sanok.

- Impreza całkiem, całkiem. Byłoby na pewno lepiej, gdyby Eco-Tour został bardziej nagłośniony i odbywał się w innym miejscu, bo tutaj jak widać nie przybyło za dużo ludzi, a naprawdę było warto - dodają Ania Kobylakiewicz i Dominika Nabywaniec.

Po występie „Chłopaków” swoje pięć minut miały dzieciaki. Specjalnie dla nich zorganizowano konkurs ekologiczny z nagrodami, a także interaktywny program z „Bajkową Zofią i wiecznie przeszkadzającym  Szalonym Marcelem” w czasie którego maluchy mogły wziąć udział w ciekawych grach i zabawach.

Klaudia Twarda


PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.