NIEDZIELA: EKOLOGICZNY PIKNIK RODZINNY 2010 – Gwiazdą zespół BIG CYC!

04-09-2010

SANOK. Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza na „EKOLOGICZNY PIKNIK RODZINNY” , który odbędzie się na parkingu obok Areny Sanok w niedzielę, 5 września br. – początek godzina 15.00.

Kolejna impreza organizowana w ramach projektu „Eko-Sanok – zwiększanie świadomości ekologicznej mieszkańców Miasta”, która ma nie tylko bawić, ale i przypominać o konieczności segregacji odpadów.

Statystyczny mieszkaniec Polski corocznie funduje przyrodzie 250 kg śmieci. Pamiętajmy
o tym, kiedy wyrzucamy coś do kosza! Porzućmy stare nawyki. To od każdego z nas zależy, jak szybko powstanie nowe wysypisko. Segregujmy odpady – chrońmy przyrodę.

Na scenie wystąpią:
Szkolny Zespół Wokalny MARAKASY z SP Nr 6,
Zespół NO WŁAŚNIE (Sanok)
Zespół KARAVANA (Sanok)
GWIAZDA PIKNIKU – Zespół BIG CYC (ok. godz. 19.00)

W programie liczne konkursy ekologiczne z nagrodami dla najmłodszych, malowanie twarzy oraz wiele innych atrakcji dla całych rodzin.

WSPÓŁORGANIZATOR:
MOSiR Sanok

Projekt „EKO-SANOK zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców miasta” jest dofinansowany przez Islandię, Liechtenstein oraz Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Partnerem wiodącym projektu jest GMINA MIASTA SANOKA, zaś jego partnerami norweska gmina INDERØY KOMUNNE oraz ZARZĄD OKRĘGU BIESZCZADZKIEGO LOP.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.