Jak skorzystać z 12% ulgi przy remoncie mieszkania?

08-09-2010

Sklep Komfort w Sanoku, posiadający w swej ofercie tysiące wzorów podłóg, drzwi oraz wiele innych ciekawych artykułów, oferuje swoim klientom zakupy z 12% ulgą. Aby skorzystać z ulgi wystarczy wybrać towar z montażem firmowym (w przypadku  pomieszczeń mieszkalnych), a   w naszym sklepie automatycznie obniżymy cenę końcową o 12%. Z montażem firmowym udzielimy również rabat na wszystkie pozostałe elementy podłóg, które wchodzą w skład montażu.

Sklep Komfort istnieje na sanockim rynku od sześciu tygodni a już zdążył zaskarbić sobie wielu zadowolonych z zakupów wraz z montażem firmowym klientów. Komfortowi monterzy cechują się profesjonalizmem, dostosowują się w pełni do potrzeb i oczekiwań klienta, zarówno w kwestii umówienia dogodnego terminu wykonania usługi, jak i sposobu samego montażu. Przed dokonaniem zakupu monterzy wykonują pomiar, aby zakupiony towar był dostosowany do danego pomieszczenia. Oprócz usługi montażu i pomiaru, Komfort posiada w swojej ofercie szereg innych usług, dzięki którym zapewnia kompleksową obsługę swoich klientów (szczegóły poniżej).

Przyjeżdżając do Komfortu możemy również zakupić farby w znajdującym się w tym samym budynku hurtowni  Kameleon (tel. 13-464-00-20). Dostępne są tu farby największych producentów (Tikkurila, Beckers, Dulux, Śnieżka, Vidaron, Selena, Tytan, Nobiles) oraz profesjonalne farby do wszystkich powierzchni. Dodatkowym atutem sklepu jest możliwość wyboru dowolnego koloru farby według wzornika RAL bądź NCS. W Kameleonie zakupimy również akcesoria malarskie (ANZA)oraz chemię gospodarczą w atrakcyjnych cenach.

Komfort oferuje Klientom:
blisko 4000 wzorów wykładzin dywanowych i elastycznych
niemal 1000 wzorów paneli podłogowych i drewna
około 3000 wzorów dywanów
kilka tysięcy wzorów drzwi

Inne usługi dostępne w sklepie Komfort:

Transport
Na terenie całego kraju świadczymy usługę transportu towarów zakupionych w sklepach Komfort. Nasi dostawcy przewiozą produkty z salonu Komfortu pod wskazany adres, w dogodnym terminie i określonym przedziale czasu.

Wnoszenie towaru

Aby zakupy w naszych sklepach były dla Państwa w pełni komfortowe, oferujemy wniesienie zakupionego towaru na wskazane piętro. Usługa dostępna jest wraz z usługą transportu. Koszt usługi wniesienia zależy od wysokości oraz rodzaju zakupionego asortymentu.

Obszywanie
Zakupione w naszej sieci wykładziny dywanowe oraz chodniki obszyjemy według Państwa sugestii. W naszej ofercie znajduję się szeroki wybór kolorów nici, który pozwoli na dopasowanie wykończenia do innych dekoracji, np. tapicerki meblowej, zasłon. Usługa obszywania to nie tylko wykończenie dekoracyjne, ale również zabezpieczenie dywanów przed pruciem lub uszkodzeniem rantów.
Docinanie wykładzin na wymiar
Nasi pracownicy są w stanie przyciąć każdą zakupioną wykładzinę według dostarczonych szablonów lub wskazówek. Dzięki temu uzyskać można fantazyjne, nietypowe kształty, a także dopasować wybrany produkt do indywidualnych potrzeb. Odpowiednio przyciętą wykładzinę można następnie obszyć, aby uzyskać bardziej estetyczny i trwały kształt.

Wypożyczanie próbek
Dla Państwa wygody w naszym sklepie istnieje możliwość wypożyczenia lub zakupu próbników dostępnych produktów. Dzięki temu w prosty sposób można sprawdzić dopasowanie  kolorystyki i faktury wybranej podłogi w domowych warunkach przy właściwym oświetleniu. Ponadto, ze względu na małe rozmiary tych próbników, możecie Państwo zabrać je ze sobą podczas dokonywania zakupów mebli lub innych dodatków, aby ocenić ich dopasowanie kolorystyczne.

Raty
W naszym salonie mogą Państwo zakupić wybrane podłogi, drzwi oraz usługi dodatkowe w wygodnym systemie ratalnym. Usługa ta dostępna jest także podczas zakupów internetowych (strona www.komfort.pl).

Karty płatnicze
Akceptujemy karty płatnicze, kredytowe i debetowe.

Wypożyczanie odkurzacza piorącego
Dla klientów, którzy chcieliby samodzielnie wyczyścić swój dywan, chodnik lub wykładzinę nasz sklep udostępnia usługę wypożyczenia odkurzacza piorącego.

Odkurzacz wypożyczamy wszystkim chętnym Klientom za symboliczną złotówkę. Warunkiem jest zakup w naszym salonie specjalistycznego środka piorącego oraz zostawienie kaucji zwrotnej w wysokości 300 złotych.
Zakup jednego środka piorącego upoważnia do wypożyczenia odkurzacza na jedną dobę.
Odkurzacz nie ma szczotek wirujących, które mogą zniszczyć włókna, pierze wykorzystując podciśnienie, stąd też jest w pełni bezpieczny dla podłogi i nie powoduje przemoczenia dywanu.

Sklep Komfort i Kameleon serdecznie zapraszają!
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 18:00
Sobota
9:00 – 14:00
tel: 13-497-13-13
fax: 13-497-13-14


TEKST SPONSOROWANY