Kandydaci do rady miasta Zagórza

Wyniki głosowania na kandydatów do rady w Nowym Zagórzu
Łazarz Piotr Andrzej KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 59 głosów

Różycki Jan Feliks KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 429 głosów
Górka Monika Anna KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 240 głosów

Banasiewicz Jan Marian KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚCIĄ SILNI ! 68  głosów
Marcinkowski Marcin Karol KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚCIĄ SILNI ! 46 głosów
Długosz Tomasz Józef KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 199  głosów
Czopor Daniel Jan KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 140 głosów
Adamkiewicz Józef KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA 235 głosów

2 5 1 Pilch Daniel Łukasz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 2,66%
2 19 1 Pałasiewicz Juliusz Wawrzyniec KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 152 44,97%
2 20 1 Burczyk Sławomir Jan KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚCIĄ SILNI ! 7 2,07%
2 21 1 Szczepanowski Stanisław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 95 28,11%
2 23 1 Marchewka Mirosław Andrzej KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WIĘŹ I DOBRO WSPÓLNE” 36 10,65%
2 26 1 Danecki Adam Jan KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DANECKIEGO 39 11,54%
3 5 1 Gołkowski Robert Aleksander KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 46 10,57%
3 19 1 Pyrć Tomasz Mieczysław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 118 27,13%
3 20 1 Adamczuk Jarosław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚCIĄ SILNI ! 31 7,13%
3 21 1 Czech Roman Henryk KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 127 29,20%
3 22 1 Hamerska Barbara Anna KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA 55 12,64%
3 23 1 Nowosielski Andrzej Julian KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WIĘŹ I DOBRO WSPÓLNE” 5 1,15%
3 24 1 Strzelecki Justyn Jan KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STARY ZAGÓRZ” 53 12,18%
4 5 1 Mogilany Jan Adam KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 52 20,39%
4 19 1 Seniuta Zofia Dorota KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 75 29,41%
4 20 1 Olechniewicz Alina KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚCIĄ SILNI ! 29 11,37%
4 21 1 Łukaszyk Grzegorz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 57 22,35%
4 22 1 Serwiński Tadeusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA 42 16,47%
5 2 1 Piszko Lucjan KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 98 25,59%
5 19 1 Krzywdzik Zbigniew Józef KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 72 18,80%
5 21 1 Rodkiewicz Ewa Grażyna KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 170 44,39%
5 22 1 Chudio Halina Janina KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA 43 11,23%
6 5 1 Stefanowski Paweł Jerzy KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 172 24,75%
6 19 1 Kuzio Kacper KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 200 28,78%
6 19 2 Giba Jan KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 186 26,76%
6 20 1 Świerniak Anna Teresa KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚCIĄ SILNI ! 100 14,39%
6 21 1 Czepiel Grzegorz Stanisław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 349 50,22%
6 21 2 Kosz Barbara KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 193 27,77%
7 19 1 Szczepanik Anna Barbara KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 77 14,56%
7 19 2 Łuc Czesław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 269 50,85%
7 20 1 Bryndza Dorota KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚCIĄ SILNI ! 50 9,45%
7 20 2 Stojak Andrzej Piotr KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚCIĄ SILNI ! 27 5,10%
7 21 1 Bryndza Krzysztof Jerzy KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 318 60,11%
7 21 2 Osenkowski Tadeusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 167 31,57%
8 5 1 Kochanowski Robert Adam KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 22 7,56%
8 19 1 Motyka Arkadiusz Józef KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 51 17,53%
8 20 1 Gocko Józef KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚCIĄ SILNI ! 68 23,37%
8 25 1 Kopka Michał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA WSPÓLNEGO DOBRA” 150 51,55%
9 19 1 Mąka Tadeusz Jan KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 100 21,37%
9 21 1 Kardasz Zygmunt KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 298 63,68%
9 22 1 Malec Adam KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA 70 14,96%
10 19 1 Rostocka Agata KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 83 16,60%
10 20 1 Wysocki Marcin KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚCIĄ SILNI ! 25 5,00%
10 21 1 Stach Jan KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 175 35,00%
10 22 1 Marcinik Marek KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA 217 43,40%
11 19 1 Strzyż Krzysztof Dariusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 420 71,19%
11 20 1 Płoski Piotr Kazimierz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚCIĄ SILNI ! 10 1,69%
11 21 1 Podsobiński Jan Andrzej KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 76 12,88%
11 22 1 Wania Ryszard KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA 84 14,24%
12 19 1 Cysarz Stanisław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA 222 51,27%
12 20 1 Dyrkacz-Düpre Beata Anna KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚCIĄ SILNI ! 42 9,70%
12 21 1 Szymański Przemysław Kazimierz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, ROZWÓJ, JEDNOŚĆ 169 39,03%

PrintFriendly
|

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."


Przepisz nazwę domeny: