REKLAMA

Kino SDK zaprasza – ZDOBĄDŹ WEJŚCIÓWKĘ!

SANOK. Najmłodszych na animowaną baśń pt. „Dzwoneczek i uczynne wróżki” – z gatunku, o którym marzą opiekuńczy rodzice: błaha z pozoru fabuła niesie istotne przesłanie, pod pretekstem zabawy ucząc wrażliwości i odpowiedzialności. W Kinie SDK w piątek o 17.00, od soboty do wtorku o 16.00.


„Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus” to oferta dla miłośników komedii. Jest to komedia tylko w pewnym sensie romantyczna, bowiem na pierwszy plan wysuwa się tu walka płci, ukazana pomysłowo i z humorem. W piątek o 18.30, od soboty do wtorku o 18.00.

„Czwarty stopień” to popularny w ostatnich tygodniach thriller z Milą Jovovicz w roli głównej. Straszy, ale i skłania do głębszej refleksji. Krótko mówiąc: jest na co (i na kogo) popatrzeć. W Kinie SDK w piątek o 20.30, od soboty do niedzieli o 20.00.

Kino SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel. 13 463 10 42


ZDOBĄDŹ WEJŚCIÓWKĘ!

Do zdobycia po jednym podwójnym zaproszeniu do Kina Sanockiego Domu Kultury na seans filmu  „Dzwoneczek i uczynne wróżki” lub „Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus” lub „Czwarty stopień”.

Aby otrzymać podwójne zaproszenie należy wysłać na adres konkurs@p24.pl wiadomość e-mail z dopiskiem (w tytule) KONKURS ” DZWONECZEK I UCZYNNE WRÓŻKI” lub „KOBIETA NA MARSIE, MĘŻCZYZNA NA WENUS” LUB „CZWARTY STOPPIEŃ” zawierającą swoje imię, nazwisko, numer telefonu. Na e-maile czekamy do piątku (20 sierpnia), do godziny 12.00.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godz. 12.00-14.00

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl oraz www.sanok24.pl

19-08-2010


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.