Na osiedlu Błonie w Sanoku grasowali złodzieje

SANOK. Sanoccy policjanci zatrzymali młodych mężczyzn, którzy w nocy 31 października włamali się do sklepu przy ul. Kochanowskiego. Ukradli piwo, artykuły spożywcze i pieniądze. Łączna wartość strat to około 500 złotych.

W nocy, 31 października policjanci patrolujący ulice Kochanowskiego w Sanoku zauważyli młodych mężczyzn, którzy uciekali trzymając w rękach transpotrer z butelkami. Gdy mężczyźni zorientowali się, że są obserwowani przez policjantów przyspieszyli kroku. Wówczas zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy.

Dwaj 20-letni mieszkańcy powiatu sanockiego przyznali się do włamania oraz kradzieży alkoholu i chipsów. Badanie na stan trzeźwości wykazało u każdego po blisko 2 promile alkoholu. Przybyły na miejsce właściciel sklepu straty oszacował na kwotę 500 zł.

W trakcie prowadzonych czynności młodzi mężczyźni przyznali się jeszcze do usiłowania włamań do dwóch piwnic na osiedlu Błonie w Sanoku.

Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."