Na wyciągu narciarskim w Karlikowie powstanie snowpark!

04-11-2010

W nadchodzącym sezonie zimowym 2010/2011 na stokach niezwykle popularnego wyciągu narciarskiego „Karlików” zostanie uruchomiony drugi na Podkarpaciu snowpark.

Na oświetlonej i naśnieżanej części stoku Karlikowa staną specjalne poręcze, box, opona oraz parę dodatkowych elementów. W drugim etapie pod nadzorem specjalistów z 3Sadventure.pl zostaną wybudowane skocznie typu „kicker”.

Karol Marcinkowski:
- Snowpark na wyciągu narciarskim w Karlikowie będzie niewątpliwie wyjściem na przeciw osób jeżdżących na nartach lub snowboardzie. Obiekt tego typu pozwala się rozwijać, podnosić poziom jazdy i szlifować nowe triki. Snowpark to coś czego zdecydowanie brakowało na tak lubianym stoku jakim jest Karlików. Mamy nadzieje że zima będzie nam sprzyjać szczególnie jeżeli chodzi o budowę skoczni gdyż jest to dość skomplikowany proces. Sezon już niebawem, a my planujemy już dalszą rozbudowę snowparku w Karlikowie w kolejnych sezonach.


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.