Sezon narciarski w Bieszczadach rusza pełną parą!

03-12-2010

Od soboty na narty! Stoki gotowe do przyjęcia spragnionych „białego szaleństwa”! NARTY.BIESZCZADY.PL Nareszcie! Chórem powtarzają miłośnicy nart lub deski, a także właściciele wyciągów. Kilkudniowe opady śniegu, a także ujemne temperatury sprawiły, że na stokach jest wystarczająco dużo śniegu, aby rozpocząć sezon narciarski!

narciarstwo w bieszczadachNie wszyscy są  gotowi do przyjęcia amatorów szusowania po stokach. My jednak sprawdziliśmy, gdzie w okolicy można udać się na narty w nadchodzący weekend.

4 grudnia – inauguracja sezonu narciarskiego!
Jednym z większych w okolicy ośrodkiem narciarskim, który jutro rozpoczyna pracę jest wyciąg narciarski Lesko-Ski w Weremieniu.
- Na stoku jest średnio 25 cm śniegu. Są jednak miejsca gdzie pokrywa sięga pół metra. Oczywiście dośnieżamy nasze stoki. Na chwilę obecną warunki na stoku oceniam jako dobre. Synoptycy przewidują dalsze opady, więc warunki także jeszcze się poprawią – informuje Mariusz Skubisz, kierownik wyciągu Lesko-Ski w Weremieniu.

4 grudnia rusza także wyciąg Kiczera-Puławy, na którym warstwa śniegu waha się od 20 do 40 cm. Od godz. 14 w sobotę będzie czynny ponadto wyciąg „Pod Dziedzicem” w Gogołowie, gdzie pokrywa śnieżna to na dzień dzisiejszy ok. 25 cm.

Promocje dla pierwszych amatorów nart i deski
Naturalnie właściciele wyciągów nie zapomnieli o uatrakcyjnieniu pierwszych chwil na stoku w nadchodzącym sezonie.
- Wyciąg otwieramy o godz. 10. Do godz. 11 będzie można u nas szusować za darmo! - oznajmia kierownik wyciągu w Weremieniu, M.Skubisz.

www.narty.bieszczady.pl
Właścicieli wyciągów narciarskich na Podkarpaciu zapraszamy do współpracy! Ruszamy bowiem z serwisem www.narty.bieszczady.pl. Istnieje możliwość bezpłatnej, samodzielnej aktualizacji warunków panujących na stoku za pomocą w/w serwisu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Tel. 13 46 44 338

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.