Ośmiu mężczyzn odpowie za posiadanie narkotyków

POWIAT SANOCKI. Ośmiu młodych mieszkańców powiatu sanockiego odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków innym osobom. Policjanci z Sanoka przeszukując ich mieszkania zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i krzak konopi.


Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego pracowali nad tą sprawą od tygodnia. Funkcjonariusze ustalili, że ośmiu młodych mężczyzn w wieku od 19 do 24 lat może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania, w ich mieszkaniach zabezpieczono marihuanę, amfetaminę, a także krzak konopi hodowany w specjalnie przygotowanym do tego urządzeniu.

Policjanci zgromadzili dowody na to, że mężczyźni udzielali narkotyków innym osobom. Wszyscy usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Ponadto, decyzją prokuratora wobec ośmiu podejrzanych zastosowano dozory  policyjne oraz zakazy opuszczania kraju.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."