Platforma zarejestrowała Sławomira Miklicza jako kandydata na Burmistrza Sanoka

Platforma Obywatelska RP Powiatu Sanockiego jako pierwsza w mieście zarejestrowała kandydata na Burmistrza Miasta Sanoka – Sławomira Miklicza.

Miejska Komisja Wyborcza w Sanoku przyjęła zgłoszenie w dniu 21 października w godzinach popołudniowych. Termin rejestracji kandydatów na burmistrzów, wójtów i prezydentów upływa wprawdzie 27 października o godz: 24:00, ale jak widać przekonani o swoim starcie kandydaci nie czekają do ostatecznego terminu.

Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej RP zarejestrował także listy kandydatów w poszczególnych okręgach wyborczych do Rady Miasta Sanoka oraz listy kandydatów do Rady Powiatu Sanockiego.

Platforma Obywatelska dokonała ponadto rejestracji list do Sejmiku Województwa Podkarpackiego we  wszystkich pięciu okręgach. Listy zawierają maksymalną dopuszczalną ilość kandydatów, innymi słowy są w 100% obłożone.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."