Policja wspiera akcję „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci włączyli się do akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Troszczyli się o bezpieczeństwo kwestujących i darczyńców na terenie województwa. W Rzeszowie, jako wolontariusze akcji, wspólnie ze strażakami zorganizowali punkt zbiórki darów.Dziś, na ulicach większych miast Podkarpacia odbywała się zbiórka darów, w ramach ogólnopolskiej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Policjanci zaangażowali się w te działania, także jako wolontariusze. Wraz ze strażakami zbierali żywność, odzież i zabawki. Dary trafią do najuboższych rodzin w naszym województwie.

Wspólny punkt zbiórki zorganizowany przez policjantów i strażaków zlokalizowany był w Rzeszowie przy siedzibie Państwowej Straży Pożarnej na ulicy Mochnackiego. Dodatkowo można było obejrzeć tam sprzęt, jakiego na co dzień używają służby ratownicze.

KWP

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."