Poseł Elżbieta Łukacijewska stawia na młodych

02-12-2010

Za nami gorączka wyborów samorządowych. Znamy już skład Rady Miasta Sanoka oraz Rady Powiatu Sanockiego, a także Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Czy jest Pani zadowolona z tych wyników?

Chciałabym przede wszystkim podziękować mieszkańcom Sanoka i powiatu sanockiego za wszystkie głosy oddane w tych wyborach na listy Platformy Obywatelskiej. Cieszę się bardzo, że Sławomir Miklicz został ponownie radnym Sejmiku Wojewódzkiego i został wybrany na członka Zarządu Województwa Podkarpackiego, co z pewnością przełoży się na rozwój Sanoka i tej części regionu.

Cieszę się z nowej koalicji w powiecie sanockim oraz, że funkcje Starosty i Przewodniczącego Rady Powiatu obejmują młode osoby - Sebastian Niżnik i Robert Pieszczoch.

Od wielu lat współpracuję zarówno ze Sławkiem, jak i z Sebastianem i wiem, że to są właściwe osoby na właściwym miejscu. Mam jednocześnie świadomość jak wielkie oczekiwania i odpowiedzialność stoją przed nimi. Wierzę jednak, że sprostają problemom i wykorzystają wszystkie możliwości dla rozwoju powiatu.

Jestem bardzo zadowolona, że tak wiele młodych ludzi startowało w tych wyborach i zostało radnymi. Ja od dawna stawiam na młodych ludzi, współpracuję z nimi w moich biurach poselskich, przyjeżdżają do mnie do Brukseli na staże i jeszcze nigdy mnie zawiedli, a ich optymizm, pracowitość i inne spojrzenie na wiele spraw naprawdę może uskrzydlić.

Cieszę się, że po tych wyborach następuje nowy rozdział w naszej współpracy z Panem Burmistrzem Wojciechem Blecharczykiem, któremu gratuluję bardzo dobrego wyniku, bo tylko dzięki współpracy możemy osiągnąć sukcesy tak ważne dla mieszkańców województwa.

Dziękuję za rozmowę.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.