Prawdziwa WIOSNA zawitała do Sanoka, a razem z nią AKADEMIA PPRZYSZŁOŚCI!

23-06-2010

SANOK. Stowarzyszenie WIOSNA, z okazji zakończenia pierwszej edycji programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI w Sanoku, serdecznie zaprasza na na uroczystą Galę Sukcesów, która odbędzie się 21 czerwca o godzinie 17.00 w Auli budynku F na PWSZ.


AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to program indywidualnych spotkań edukacyjnych dla dzieci, które wychowują się w trudnych warunkach i mają problemy w nauce. Tutaj każde dziecko ma prawo do sukcesu!

Działamy w 14 miastach w Polsce. Mamy 830 uczniów i 830 wolontariuszy. W Sanoku jesteśmy od kilku miesięcy. Naszym podstawowym standardem jest indywidualne zaangażowanie: podczas cotygodniowych zajęć osobisty tutor, czyli wolontariusz Stowarzyszenia WIOSNA, pomaga dziecku w radzeniu sobie z konkretnym szkolnym problemem – takim jak ułamki czy ortografia czy język angielski. Oprócz wspólnego pokonywania szkolnych trudności wspiera też ucznia w odkrywaniu innego wymiaru siebie. Stara się mu udowodnić, że wbrew wcześniejszym problemom szkolnym jest wyjątkowy i ważny!

Aby przeczytać więcej o działaniach w ramach AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w SANOKU zapraszamy na stronę na stronę: www.sanok.akademiaprzyszlosci.org.pl

Uroczysta Gala Sukcesów jest podsumowaniem pierwszej edycji programu w Sanoku. Będzie ona uświetniona występami nietuzinkowych artystów, a także pokazem zdjęć i filmu z wyprawy do Gruzji.

Zespół WIOSNY serdecznie zaprasza do uczestnictwa w tym nietypowym wydarzeniu!

Agnieszka Stach - Koordynator  Regionalny Projektu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.