Przyjechali pomagać, okradli sklep

LESKO. Policjanci z Leska zatrzymali trzech młodych ludzi, którzy wczoraj wieczorem okradli sklep spożywczy w centrum miasta. W ustaleniu sprawców pomogły sklepowe kamery. Sprawcami kradzieży okazali się mieszkańcy Sosnowca, którzy w Lesku zajmowali się zbieraniem datków na chore dzieci.


O kradzieży powiadomiła kierowniczka sklepu, która przyłapała jednego z mężczyzn na gorącym uczynku. Kolegów 19-latka, który ukradł kosmetyki, zarejestrowały kamery sklepowe. Na nagraniu widoczni byli dwaj inni mężczyźni kradnący słodycze. Policjanci patrolujący teren miasta zatrzymali 25 i 31-latka odpowiadających rysopisowi. W plecaku, który schowali pod samochodem, jakim przyjechali ze Śląska, funkcjonariusze znaleźli skradzione opakowania słodyczy.

Wszyscy zatrzymani, to mieszkańcy Sosnowca. Jak ustalono, mężczyźni zajmowali się zbieraniem datków na rzecz chorych dzieci. Teraz odpowiedzą przed sądem za kradzież.

KPP Lesko

Tagi:

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."