PTTK Sanok – Najciekawszym Produktem Turystycznym 2010

SANOK. Oddział PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku został zwycięzcą w ogólnopolskim konkursie na „Najciekawszy Produkt Turystyczny PTTK 2010 r”. Konkurs został ogłoszony przez Zarząd Główny PTTK w Warszawie.

Kapituła przyznała Oddziałowi PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku nagrodę za wycieczkę „Koleją Franciszka Józefa po Zakarpaciu” w kategorii produkt zagraniczny. Jest to popularny i znany sanoczanom przejazd koleją z Sianek do Wołosianki.

Nagrodę odebrał 22.10.2010 r. na Targach Turystycznych w Poznaniu Prezes Oddziału PTTK w Sanoku Mieczysław Krauze z rąk Prezesa Zarządu Głównego PTTK Lecha Drożdzyńskiego.
- Jest to dla nas duże wyróżnienie i docenienie naszej turystycznej działalności. Mamy w ofercie sporo wycieczek ale ta cieszyła się zawsze dużym zainteresowaniem. W tym roku wzięło w niej udział ok. 250 osób a na przestrzeni 5 lat ponad 1000 osób - zaznaczył Mieczysław Krauze, Prezes Oddziału PTTK w Sanoku.

Przypominamy, że trasa nagrodzonej wycieczki wiedzie przez Chyrów, Starą Sól, Stary Sambor, Jasienicę Zamkową (zwiedzanie cerkiewnej dzwonnicy) Turkę (zwiedzanie kościółka) do Sianek gdzie rozpoczyna się przejazd pociągiem najpiękniejszą linią kolejową Karpat Wschodnich przez Przełęcz Użocką do Wołosianki. Jest to znakomita atrakcja turystyczna – wijące się serpentyny toru, 18 wiaduktów, liczne tunele a z okien widoczne Bieszczady i południowa granica Polski.

Oddział PTTK Sanok zaprasza do udziału w wycieczce!

Polskie Towarzystwo Turystyczne Oddział „Ziemia Sanocka”
ul.3-go Maja 2
Sanok
38-500
email: pttk@sanok.com.pl
tel: 13 46 32 171

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."