Puchar Niepodległości w Pływaniu w ramach projektu „ISKRZY SIĘ NA PŁYWALNIACH!

02-11-2010

SANOK. Południowo – podkarpacka liga pływacka dzieci i młodzieży.” Szkolny Klub Sportowy „Iskra” zaprasza do rywalizacji w Pucharze Niepodległości w Pływaniu, będącego częścią ligi pływackiej. III rzut odbędzie się na pływalni w Sanoku 10.11.2010r.

Cele główne imprezy:
1. Upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży ze szkół południowego Podkarpacia.
2. Popularyzacja sportowej rywalizacji w pływaniu.
3. Wpajanie zasad fair play.
4. Uczczenie i upamiętnienie ważnych rocznic w historii narodu polskiego (uchwalenie Konstytucji 3 Maja, powstanie Komisji Edukacji Narodowej, Odzyskanie Niepodległości, wprowadzenie stanu wojennego).
5. Przygotowanie szkolnych reprezentacji pływackich do rywalizacji w zawodach Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego (igrzyska, gimnazjada, licealiada).

ZGŁOSZENIA: nieprzekraczalny termin zgłoszeń elektronicznych (e-mail): 05 listopada 2010r.(piątek) na adres skiboszczak19@wp.pl

UWAGA!
1)Basen w Sanoku dysponuje tylko 5 torami startowymi, co zmieni zasady serii startowych – zasada „najlepszy czas na torze 3 itd.” zostanie utrzymana na bazie wyników z zawodów w Brzozowie (08.10.2010).
2)Zaplecze pływalni różni się od możliwości organizacyjnych basenów w Ustrzykach i Brzozowie – prosimy o poświęcenie większej uwagi opiekuńczej zawodnikom oczekującym na własny start.

SZCZEGÓŁY DLA TRENERÓW I PŁYWAKÓW!

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem imprezy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.