ROCKOWE ŚWIĘTO – TRAFO W SANOKU!

27-12-2010

SANOK. Zapraszamy państwa na ciekawy rockowy koncert jeszcze w tym roku. Między świętami a Nowym rokiem czyli 27 Grudnia w Sanockim Klubie Rockowym Rudera wystąpi ciekawa formacja nawiązująca grą do najlepszych zespołów rockowych.


Trafo to rockowy zespół, który powstał w 2001r w Chrzanowie z inicjatywy Daniela (voc. , klawisz) i Łukasza (perkusja), po niedługim okresie do zespołu trafił  Mariusz (bas). W 2009r do zespołu dołączyli gitarzyści Piotrek i Krzysiek.

Wszyscy członkowie zespołu Trafo znali się wcześniej z innych projektów muzycznych. Spontaniczne spotkanie zapoczątkowało  owocną i twórczą  współpracę. Od początku istnienia grupa tworzy autorskie utwory utrzymane w klimacie rockowym, zespół wykonuje również covery polskie i anglojęzyczne – głównie na potrzeby koncertów ,które aranżuje na swój…bardzo ciekawy  sposób. Muzyka jaką serwuje grupa to swoista mieszanka rocka, bluesa i elementów progresywnego grania-muzycy określają to jako art rock.

Sama nazwa Trafo to skrót od słowa… transformator. W przypadku tego zespołu określa ona mieszankę sprzężeń i napięć, wynikających z fascynacji różnymi stylami muzycznymi. Napięcia te jednak nie są mierzone  w voltach lecz w” muzycznych decybelach”, to swoiste transformowanie rzeczywistości, tego co dzieje się wokół na muzykę i teksty. Zwieńczeniem pracy muzyków są dwie płyty demo nagrane w 2004 i 2010r oraz Dvd Live zarejestrowane podczas plenerowego koncertu w rodzinnym Chrzanowie w sierpniu 2010r. Trafo koncertuje zarówno w kameralnych  klubach jak i na dużych imprezach plenerowych. Historie koncertową zespołu można zobaczyć na www.trafo.art.pl

27 GRUDNIA  2010 (PONIEDZIAŁEK)
Sanok Klub Rudera
ul.Podgórze 3
godz 19:00
WSTĘP TYLKO 7 zł

Zapraszamy Życząc udanej Zabawy!

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.