Rozstrzygnięcia w Sanockiej Olimpiadzie Ekologicznej

14-12-2010

SANOK. 10 grudnia 2010r. w Sali Herbowej Urzędu Miasta odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i uczestnikom Sanockiej Olimpiady Ekologicznej. Konkurs organizowany był w ramach projektu Eko – Sanok.

Głównym celem konkursu było przede wszystkim pogłębianie wiedzy z zakresu ekologii, ochrony przyrody i ochrony środowiska, jak również motywowanie i podejmowanie działań na rzecz środowiska naturalnego.

Uczestnicy konkursu wykazali się bardzo wysokim i wyrównanym poziomem wiedzy.
Burmistrz wręczył nagrody i dyplomy zwycięzcom oraz uczestnikom olimpiady w poszczególnych kategoriach wiekowych. W 1 i 2 kategorii zwycięzcy zdobyli maksymalną ilość punktów jakie można było osiągnąć – odpowiadając tym samym bezbłędnie na wszystkie pytania.

Burmistrz Miasta Sanoka Wojciech Blecharczyk podziękował młodzieży oraz nauczycielom za uczestnictwo i zaangażowanie w zdobywaniu wiedzy ekologicznej. Podkreślił, jak istotną kwestią jest dbanie o czystość naszego otoczenia i środowiska, w którym żyjemy.


UM Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.