Rozstrzygnięcia w Sanockiej Olimpiadzie Ekologicznej

SANOK. 10 grudnia 2010r. w Sali Herbowej Urzędu Miasta odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i uczestnikom Sanockiej Olimpiady Ekologicznej. Konkurs organizowany był w ramach projektu Eko – Sanok.

Głównym celem konkursu było przede wszystkim pogłębianie wiedzy z zakresu ekologii, ochrony przyrody i ochrony środowiska, jak również motywowanie i podejmowanie działań na rzecz środowiska naturalnego.

Uczestnicy konkursu wykazali się bardzo wysokim i wyrównanym poziomem wiedzy.
Burmistrz wręczył nagrody i dyplomy zwycięzcom oraz uczestnikom olimpiady w poszczególnych kategoriach wiekowych. W 1 i 2 kategorii zwycięzcy zdobyli maksymalną ilość punktów jakie można było osiągnąć – odpowiadając tym samym bezbłędnie na wszystkie pytania.

Burmistrz Miasta Sanoka Wojciech Blecharczyk podziękował młodzieży oraz nauczycielom za uczestnictwo i zaangażowanie w zdobywaniu wiedzy ekologicznej. Podkreślił, jak istotną kwestią jest dbanie o czystość naszego otoczenia i środowiska, w którym żyjemy.


UM Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."