Sanok postawił na mleko! FOTO

SANOK. Dwie szklanki mleka i dwa plasterki sera trzeba spożyć codziennie, by mieć odpowiednią ilość wapnia w organizmie – to zasada, którą z pewnością  uczestnicy dzisiejszej akcji  „Stawiam na mleko” zapamiętają na długo. Powód? Takiej edukacyjnej mlecznej zabawy w Sanoku jeszcze nie było!


Przy tzw. małym parkingu na Arenie atrakcji dla najmłodszych było bez liku. Dzieci mogły poukładać wielkie puzzle, wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami, poskakać na dmuchanych zjeżdżalniach oraz skosztować mlecznych produktów.

Dorośli zaś, mieli możliwość odbycia rozmowy z ekspertami i dietetykami, którzy doradzali w kwestii zdrowego odżywiania i doborze odpowiedniej diety.

Ogólnopolska akcja promocyjno—informacyjna „Stawiam na mleko” skierowana jest do dzieci oraz ich rodziców i opiekunów. Jej głównym celem jest uświadomienie, jak wielką rolę w codziennej diecie, szczególnie najmłodszych, odgrywa mleko – najlepsze źródło wapnia.

Więcej niebawem w materiale wideo!

[Gallery not found]

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."