Sanok postawił na mleko! FOTO

13-06-2010

SANOK. Dwie szklanki mleka i dwa plasterki sera trzeba spożyć codziennie, by mieć odpowiednią ilość wapnia w organizmie – to zasada, którą z pewnością  uczestnicy dzisiejszej akcji  „Stawiam na mleko” zapamiętają na długo. Powód? Takiej edukacyjnej mlecznej zabawy w Sanoku jeszcze nie było!


Przy tzw. małym parkingu na Arenie atrakcji dla najmłodszych było bez liku. Dzieci mogły poukładać wielkie puzzle, wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami, poskakać na dmuchanych zjeżdżalniach oraz skosztować mlecznych produktów.

Dorośli zaś, mieli możliwość odbycia rozmowy z ekspertami i dietetykami, którzy doradzali w kwestii zdrowego odżywiania i doborze odpowiedniej diety.

Ogólnopolska akcja promocyjno—informacyjna „Stawiam na mleko” skierowana jest do dzieci oraz ich rodziców i opiekunów. Jej głównym celem jest uświadomienie, jak wielką rolę w codziennej diecie, szczególnie najmłodszych, odgrywa mleko – najlepsze źródło wapnia.

Więcej niebawem w materiale wideo!

[Gallery not found]

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.