AKTUALIZACJA: Śmiertelne potrącenie pieszej na ul. Krakowskiej w Sanoku!

SANOK. Około godz. 17-tej na ulicy Krakowskiej w Sanoku, na przejściu dla pieszych (opodal sklepu PSS) została potrącona 51-letnia kobieta. Pomimo podjęcia reanimacji przez służby ratunkowe kobiety nie udało się uratować. Na miejscu przebywa prokurator. Ruch odbywa się jednym pasem wahadłowo. Wiadomo, że kobietę potrącił 18-latek. Kierowca forda był trzeźwy.

Policja prosi osoby, które były świadkami wypadku o kontakt telefoniczny pod numerem: 0-13 4657325  lub 997.

Jednocześnie apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności w czasie korzystania z dróg. Intensywne opady śniegu, zamiecie, śliska nawierzchnia jezdni i słaba widoczność  to elementy znacznie zwiększające ryzyko spowodowania wypadku bądź kolizji.

Pamiętajmy, że należy dostosować prędkość kierowanego pojazdu do warunków panujących  na drodze.

Bezpieczeństwo pieszych zwiększą natomiast  elementy odblaskowe na okryciu wierzchnim, które pozwolą w odpowiednim czasie kierowcy zauważyć pieszego i bezpiecznie go ominąć. (KPP Sanok)

To kolejny, w ostatnim czasie, tragiczny wypadek z udziałem pieszego. 4 listopada w Bykowcach k. Sanoka zginął 60-letni mężczyzna.

Tagi:

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."