REKLAMA

AKTUALIZACJA: Śmiertelne potrącenie pieszej na ul. Krakowskiej w Sanoku!

SANOK. Około godz. 17-tej na ulicy Krakowskiej w Sanoku, na przejściu dla pieszych (opodal sklepu PSS) została potrącona 51-letnia kobieta. Pomimo podjęcia reanimacji przez służby ratunkowe kobiety nie udało się uratować. Na miejscu przebywa prokurator. Ruch odbywa się jednym pasem wahadłowo. Wiadomo, że kobietę potrącił 18-latek. Kierowca forda był trzeźwy.

Policja prosi osoby, które były świadkami wypadku o kontakt telefoniczny pod numerem: 0-13 4657325  lub 997.

Jednocześnie apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności w czasie korzystania z dróg. Intensywne opady śniegu, zamiecie, śliska nawierzchnia jezdni i słaba widoczność  to elementy znacznie zwiększające ryzyko spowodowania wypadku bądź kolizji.

Pamiętajmy, że należy dostosować prędkość kierowanego pojazdu do warunków panujących  na drodze.

Bezpieczeństwo pieszych zwiększą natomiast  elementy odblaskowe na okryciu wierzchnim, które pozwolą w odpowiednim czasie kierowcy zauważyć pieszego i bezpiecznie go ominąć. (KPP Sanok)

To kolejny, w ostatnim czasie, tragiczny wypadek z udziałem pieszego. 4 listopada w Bykowcach k. Sanoka zginął 60-letni mężczyzna.

02-12-2010

Tagi:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.