Trwają poszukiwania 28-letniej kobiety

10-09-2010

Sanoccy policjanci prowadzą czynności w związku z zaginięciem 28-letniej mieszkanki Krosna. Kobieta wraz z dwoma mężczyznami biwakowała nad Zalewem w Sieniawie. Do akcji poszukiwawczej włączyli się strażacy oraz ratownicy WOPR-u.


Policję o zaginięciu kobiety powiadomił wczoraj wieczorem 31-letni mieszkaniec Krosna, który biwakował wspólnie z nią oraz jej 40-letnim konkubentem nad Zalewem w Sieniawie. Z jego zawiadomienia wynika, że w nocy z 8 na 9 września br. doszło do sprzeczki pomiędzy parą, po czym kobieta oddaliła się od rozbitego namiotu, a mężczyźni poszli spać.

Cała trójka wcześniej spożywała alkohol. Rano, gdy się obudzili kobiety nadal nie było. W ciągu dnia przeszukiwali  pobliski teren jednak jej nie znaleźli. Dopiero około godz. 19 jeden z nich zadzwonił na Policję. Rozpytani stwierdzili, że tak późno powiadomili służby ratunkowe, gdyż byli mocno pijani i nie zdawali sobie sprawy z powagi sytuacji.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

Policjanci nie wykluczają, że kobieta mogła utonąć, dlatego do akcji poszukiwawczej włączyli się strażacy z PSP w Sanoku oraz ratownicy WOPR-u.

KPP Sanok

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.