VI kolejka SLU – Zapraszamy kibiców!

29-11-2010

SANOK. 29 listopada na hali ZS nr 3 w Sanoku rozegrana zostanie szósta kolejka I rundy w ramach rozgrywek SLU. Swoje siły w pierwszym meczu skonfrontują zawodnicy AZS PWSZ Sanok i El-Budu. Ci pierwsi z pewnością spróbują uciekać z końca tabeli i powalczą ze wszystkich sił o pierwsze punkty.

Zaraz po nich aktualny lider tj. InterQ zagra z PB Budka, która będzie musiała mocno się napocić, aby wyjść z tego spotkania z twarzą.

Ciekawie zapowiada się również pojedynek Fahera z Iwoniczanką, która w dwóch ostatnich kolejkach doznała dotkliwych porażek z drużynami z górnej części tabeli. Z pewnością będą
chcieli przerwać tę złą passę.

Czwarte spotkanie, pomiędzy Esanok.pl a Wulkanexem to poniekąd mecz za 6 punktów, gdyż czwarty w tabeli Wulkanex traci zaledwie 3 pkt do trzeciego Esanok.

Ostatni mecz rozegra Extreme Team, którego przeciwnikiem będzie AZS PWSW Przemyśl. Półmetek rundy mamy za sobą, jej koniec już za pasem, co każe sądzić ze wszystkie składy będą zacięcie walczyły o końcową pozycję w tabeli.

Zapraszamy kibiców do ZS nr 3, ul. Stróżowska 16. Wstęp wolny!

VI kolejka 29.11.2010
16:10
AZS PWSZ Sanok – EL-BUD
16:50 InterQ – PB Budka
17:30 Faher Automatyka – Iwoniczanka
18:10 Esanok.pl – Wulkanex
18:50 Extrem Team – AZS PWSW Przemyśl

Czy PWSZ Sanok (na zdj.) zdobędzie dzisiaj pierwsze punkty?

M.Kochanowski
www.unihokejsanok.eu

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.