Policjanci z Sanoka zatrzymali poszukiwanego ENA

SANOK. Wczoraj na terenie Sanoka zatrzymano 26-letniego  mężczyznę, który był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania (ENA) wydanym przez włoski wymiar sprawiedliwości. Poszukiwany może być zamieszany w handel narkotykami.

We wrześniu, do komendy powiatowej w Sanoku wpłynęła informacja z Komendy Głównej Policji, że na terenie Sanoka może przebywać mężczyzna poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Poszukiwanego nie zastano pod wskazanym adresem. Policjanci z Sanoka wpadli na trop 26-latka. Wynajmował mieszkanie na terenie miasta. Wczoraj został zatrzymany. Młody człowiek nie krył zaskoczenia, nie stawiał oporu.

26-latek jest mieszkańcem powiatu przemyskiego. Jest poszukiwany przez włoski wymiar sprawiedliwości w związku z podejrzeniem o handel narkotykami.  Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Oczekuje na decyzję sądu w sprawie jego ekstradycji.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."