Weekend w Bieszczadach

23-06-2010

BIESZCZADY. Nie masz pomysłu jak spędzić weekend. Portal bieszczady24.pl pomoże Ci aktywnie spędzić czas. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestawienie imprez, koncertów, uroczystości kulturalnych, które odbędą  się na terenie Bieszczadów i okolic w najbliższy weekend.


18 – 20 czerwca, Wystawa – Świat książki na znaczkach pocztowych
LESKO

Wystawę filatelistyczną można oglądać od 8.00 do 15.00 w Małej Galerii Bieszczadzkiego Domu Kultury. Celem wystawy jest popularyzacja dzieł literatury polskiej i światowej na polskich znakach  pocztowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.
Więcej informacji: www.podkarpacie24.pl/aktualnosci/6/10552

18 czerwca – Mr. Pollack w Jasiu Wędrowniczku
RYMANÓW

Hotel&restauracja Jaś Wędrowniczek zaprasza na koncert zespołu Mr. Pollack. Impreza zaczyna się o godzinie 18.00. Bilet kosztuje 10 zł.
Hotel ** Restauracja „Jaś Wędrowniczek”
ul. Bieleckiego 8
38-480 Rymanów
Więcej informacji na: www.esanok.pl/?ak=news_c&pan=n&dod=artykul&var_id=9637

18 – 20 czerwca – Piksele w SDK
SANOK

Sanocki Dom Kultury zaprasza na film Piksele. Jest to dramat/komedia produkcji polskiej. Cena biletu to 12.00 zł. Seans w piątek, sobotę i niedzielę o godzinie 20.00.
Więcej o filmie na: www.podkarpacie24.pl/aktualnosci/9/10562


19 czerwca – Występ zespołu Wały Kardana
SANOK

W sobotę muzyczna uczta w Klubie Rudera. Wystąpi zespół Wały Kardana. Grupa gra rocka z elementami bluesa. Od początku istnienia są to tylko ich własne kompozycje. Wały Kardana przyjadą do Sanoka na specjalne zaproszenie klubu. Wstęp na koncert jest bezpłatny.
Szczegóły i plakat na: www.esanok.pl/?ak=news_c&pan=n&dod=artykul&var_id=9621

19 czerwca – Święto bieszczadzkich inicjatyw lokalnych i wolontariatu
LESKO

Od 11.15 na parkingu przy ulicy Rynek rozpoczną się występy przedszkolaków z gminy Olszanica. W programie także: konkursy z nagrodami dla dzieci, występ zespołu młodzieżowego z Ucherze Mineralnych, pokaz akrobatyki rowerowej. Na godzinę 15.00 planowane jest oficjalne otwarcie imprezy i koncerty. Wystąpią m.in. zespoły: Łopienka, Bieszczadzka Rodzinka, Horyzont zdarzeń, Kapela na Dobry Dzień i Orkiestra Dni Naszych. Oprócz tego przewidziane są: kiermasz produktu lokalnego, warsztaty twórcze i licytacje.
Chcesz wiedzieć więcej?: www.lesko24.pl/aktualnosci/1/10613


20 czerwca – XIV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Sukcesik 2010
ZAGÓRZ

Na scenie plenerowej przed budynkiem Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu od 16.30 dzieci i młodzież będą uczestniczyć w przeglądzie piosenki. Od 18.30 rozpocznie się wręczanie nagród dla najlepszych dziecięcych czytelników roku 2009 i rozstrzygnięcie konkursu Sukcesik 2010. O godzinie 19.00 koncert Haliny Benedyk.
Więcej na: www.esanok.pl/index.php?ak=news_c&pan=n&dod=artykul&var_id=9612 i www.podkarpacie24.pl/aktualnosci/9/10334

20 czerwca – Teatr Formy PARRA
USTRZYKI DOLNE

Od godziny 17.00 rozpoczną się przedstawienia Kizia-Fizia-Mizia – bajka autorska, Cywilizacja – spektakl, Fiksum – Dyrdum – monodram, Róża czy kolec- spektakl z dużą ilością tańca. Karnety do nabycia w Ustrzyckim Domu Kultury w cenie 20 zł. Wstęp na pojedynczy występ – 8 zł.
Szczegóły na: www.bieszczady24.pl/pl/59/59/art1037.html

UWAGA! Wszystkie kluby, galerie, Domy Kultury oraz inne instytucje zapraszamy do nadsyłania informacji o organizowanych imprezach oraz wydarzeniach kulturalnych i sportowych na e- mail: promocja@p24.pl

Źródło:www.bieszczady24.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.