WWW.WYBORY.ESANOK.PL: Ruszył serwis poświęcony wyborom!

Już niebawem, bo 21 listopada br, mieszkańcy powiatu sanockiego wybiorą w drodze głosowania przedstawicieli władz samorządowych: wójtów, burmistrzów, radnych powiatu, gmin i miasta. Aby ułatwić Państwu decyzję na kogo oddać swój niezwykle ważny głos, uruchomiliśmy stronę internetową  www.wybory.esanok.pl poświęconą wyborom samorządowym 2010.


Komitety, okręgi, listy, obwody… wielu z nas gubi się w wyborczym labiryncie. Serwis internetowy: www.wybory.esanok.pl ma za zadanie odnaleźć się Państwu w wyborczej rzeczywistości.

Serwis wyborczy

Oprócz list z nazwiskami kandydatów wszystkich okręgów wyborczych serwis  www.wybory.esanok.pl będzie  dawał możliwość odsyłania do prywatnych stron internetowych kandydatów. Dla tych wszystkich, którzy ich nie posiadają, a chcieliby zaprezentować się wyborcom za naszym pośrednictwem, stworzymy pojedyncze witryny.

Zainteresowanych prosimy o kontakt  telefoniczny: 13 46 44 338, 512 257 582 lub mailowy: promocja@p24.pl

www.wybory.esanok.pl

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."