Z uszkodzonym kręgosłupem trafił do szpitala, po tym jak został pobity na dyskotece

POWIAT SANOCKI/BUKOWSKO. Policja ustala okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia w Bukowsku. 24-letni mężczyzna leżał nieprzytomny w śniegu. Po przewiezieniu go do szpitala okazało się, że ma uszkodzony kręgosłup. Prawdopodobnie został pobity.

Wczoraj policjanci otrzymali informację o przywiezieniu do szpitala mężczyzny z poważnym urazem kręgosłupa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młodego człowieka znalazł znajomy, który 27 grudnia przebywał razem z nim na dyskotece w Bukowsku. Początkowo myślał, że kolega jest pijany i po prostu śpi. Gdy przez dłuższy czas nie mógł nawiązać z nim kontaktu powiadomił pogotowie ratunkowe. Po przewiezieniu do szpitala okazało się, że 24-latek ma uszkodzone dwa kręgi szyjne, co spowodowało niedowład kończyn. Został on prawdopodobnie pobity. Mężczyznę przetransportowano do szpitala specjalistycznego w Mielcu.

Czynności prowadzone przez policjantów bardzo szybko przyniosły oczekiwany skutek. Sprawcą zdarzenia okazał się 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 10.

Ponadto Policja będzie wnioskować o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

KPP Sanok

Tagi:

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."