Zatrzymano sprawców rozboju

28-09-2010

WETLINA/BIESZCZADY. Policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców bieszczadzkich miejscowości, którzy pobili 53-letniego mężczyznę zabierając mu aparat fotograficzny. Skradziony sprzęt odzyskano. Dalsze śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lesku.

O interwencję Policji poprosiła kobieta pracująca w jednym z barów w Wetlinie. Młodzi mężczyźni zakłócali spokój w lokalu, zaczepiając i obrażając jego klientów. Na miejscu okazało się, że jeden z gości został pobity. Sprawcy zabrali mu aparat fotograficzny wartości prawie trzech tysięcy zł. Na widok policyjnego patrolu mężczyźni próbowali uciekać, zostali jednak zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Obydwaj byli nietrzeźwi. Jeden z nich to 19-letni mieszkaniec Wetliny, jego starszy o rok kolega mieszka w Smereku.

W wyniku prowadzonych czynności, policjanci wydziału kryminalnego leskiej komendy odzyskali skradziony sprzęt. Dalsze czynności w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lesku. Za przestępstwo rozboju grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

KPP Lesko

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.