Zatrzymano sprawców rozboju

WETLINA/BIESZCZADY. Policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców bieszczadzkich miejscowości, którzy pobili 53-letniego mężczyznę zabierając mu aparat fotograficzny. Skradziony sprzęt odzyskano. Dalsze śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lesku.

O interwencję Policji poprosiła kobieta pracująca w jednym z barów w Wetlinie. Młodzi mężczyźni zakłócali spokój w lokalu, zaczepiając i obrażając jego klientów. Na miejscu okazało się, że jeden z gości został pobity. Sprawcy zabrali mu aparat fotograficzny wartości prawie trzech tysięcy zł. Na widok policyjnego patrolu mężczyźni próbowali uciekać, zostali jednak zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Obydwaj byli nietrzeźwi. Jeden z nich to 19-letni mieszkaniec Wetliny, jego starszy o rok kolega mieszka w Smereku.

W wyniku prowadzonych czynności, policjanci wydziału kryminalnego leskiej komendy odzyskali skradziony sprzęt. Dalsze czynności w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lesku. Za przestępstwo rozboju grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."