Ze złamaną nogą leżał na jezdni

BYKOWCE k.SANOKA. Dziś w nocy przed godz. 2. w miejscowości Bykowce na jezdni zauważono leżącego mężczyznę. 59-letni mieszkaniec powiatu sanockiego ma złamaną nogę. Osoby, które posiadają informacje na temat okoliczności w jakich doszło do uszkodzenia ciała mężczyzny proszone są o kontakt z Policją.

Przypadkowy kierujący jadąc od strony Sanoka w kierunku Przemyśla zauważył leżącego na jezdni mężczyznę. Zatrzymał się i natychmiast wezwał Policję oraz pogotowie ratunkowe. Pokrzywdzony skarżył się na ból nogi, jednak nie był w stanie dokładnie określić okoliczności w jakich znalazł się na jezdni, a także czy sam się przewrócił czy został potrącony przez samochód.  Mężczyzna został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala w Sanoku. Lekarz stwierdził u niego złamanie prawej nogi.

Policja prowadzi w tej sprawie czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia. Osoby, które posiadają informajcę na powyższy temat proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku pok. 207 lub pod numerem telefonu /13/ 46 57 404, bądź 997.

KPP SANOK

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."