10 listopada: Koncert grupy OCEAN w Klubie PANI K- Zaproszenia rozdane

07-11-2011

SANOK: Serdecznie zapraszamy na koncert grupy OCEAN już w najbliższy czwartek w klubie PANI K.

 

OCEAN –  10.11.2011, godz: 20.00

Wstęp: 10 zł-przedsprzedaż
15 zł – w dniu koncertu

SUPPORT: Orbita Wiru

OCEAN

Zespół Ocean powstał w 2001 roku we Wrocławiu. Grupa ma na swoim koncie setki zagranych koncertów oraz pięć świetnie przyjętych płyt. Single Oceanu w znaczący sposób zaistniały zarówno w rozgłośniach radiowych, jaki i w telewizyjnych stacjach muzycznych. Do najważniejszych warto zaliczyćtakie utwory jak „Dzień Dobry”, „Niekumacje”, „Niecierpliwy dostaje mniej”, „To wszystko czego chcesz” czy „Czas by krzyczeć” promujący nominowany do nagrody Fryderyka album „Cztery”.

Jubileusz zespołu zbiega się w czasie z premierą nowego albumu grupy pod tytułem „Wojna Świń”. Tym razem Ocean postanowił wykonać odważny zwrot stylistyczny i zaskoczyć swoich słuchaczy, oferując im do kości surowe i ekstremalnie energetyczne gitarowe granie. Materiał wzbudził zainteresowanie laureata nagrody Grammy – Vance’a Powell’a, odpowiedzialnego za brzmienie płyt takich artystów jak The White Stripes, The Raconteurs, Kings Of Leon czy The Dead Weather. Płytę zarejestrowano na żywo, co w połączeniu z miksem Powell’a oraz masteringiem legendarnego Richarda Dodd’a (Kings Of Leon, Green Day, Sheryl Crow, Tom Petty, George Harrison), wyniosło Ocean na zupełnie nowy brzmieniowy i artystyczny pułap. Zarówno krytycy jak i fani okrzyknęli płytę jednym z najbardziej zaskakujących wydawnictw tego roku a promujący album singiel „W piekle nie będę sam” dotarł na sam szczyt największej rockowej listy przebojów stacji Eska Rock.

Fragmenty wybranych recenzji:

” na każdego, kto zdecyduje się na bliższy kontakt z muzyką Oceanu, czeka porcja bardzo ciekawych, bardzo dobrych, intrygujących i – choć mocno
nietypowych jak na ten nurt i ten skład – jednak rockowych dźwięków.  Stylistyczna zmiana wyszła zespołowi na dobre, a nawet bardzo dobre”
Rafał Zieliński (Gazeta Wyborcza)

„nic w ostatnich tygodniach nie dorównało tej płycie, choćby w najmniejszym stopniu”
Dejw a.k.a. The Bulversaint (Divorce The Music)

„Brudne brzmienie, chropowate riffy, krzyk, wszechobecna, charakterna  surowizna – to wszystko nie pozostawia wątpliwości, że Ocean magdzieś ładne,ułożone piosenki, stawiają raczej na siłę, przekaz, oryginalność, bezkompromisowość, proponując materiał nie tyle dla radiowego słuchacza, co dla rockowego, wytrawnego melomana. I za to należy im się wielki szacunek”
Grzegorz Cholewa (Cgm.pl, Gazeta Wyborcza)

„Wojna Świń” to najbardziej szorstka i agresywna płyta w dorobku zespołu. Bezkompromisowa. Słychać, że muzyków rozpiera energia.”
Michał Kirmuć (Teraz Rock)

„urywa głowę”
Arek Lerch (Mystic Art, Violence Magazine)

„Odważnie! I za to wielkie brawa. Inaczej – za to wielki szacunek.”
Adam Kołaciński (Rossnet.pl)

„Sporo ciekawych riffów i rozwiązań harmonicznych, wiele intrygujących melodii [choć nie ewidentnych] i to brzmienie. Gratuluje odwagi i cieszę
się,że to polska płyta [nomen omen z oceanem w tle…]. POLECAM !”
Tomasz Kasprzyk (Antyradio)

Z okazji 10tych urodzin Ocean wyruszy w jesienną trasę koncertową. W specjalnie na tą okazję rozbudowanym programie i przy wyjatkowej oprawie zespół zaprezentuje zarówno nowe utwory z „Wojny świń” jak i przekrojowy materiał, sięgając do swoich najstarszych i rzadko prezentowanych dokonać. Trasa startuje od września i potrwa do końca roku obejmując swoimzasięgiem wszystkie miejsca gdzie rock jest mile widziany.

Patroni trasy:
Eska Rock, Cgm, Teraz Rock, Wp.pl


 

ZAPROSZENIA NA KONCERT ROZDANE!

1 podwójne zaproszenie otrzymuje:

– Na koncert grupy OCEAN (10.11.2011 r. godz.20.00) – Marcin Hałasowki

Serdecznie gratulujemy i życzymy wyśmienitej zabawy!

 

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do KLUBU PANI K należało wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „OCEAN” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu.
20-ta  osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do 9 listopada (środa) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.