SANOK: 15-latek miał przy sobie narkotyki

Sanoccy policjanci podejmowali interwencje wobec 15-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Chłopak wpadł przy kontroli prowadzonej przez pracownika ochrony pod kątem kradzieży w supermarkecie. Sprawą nieletniego zajmie się sędzia rodzinny.

Wczoraj, około godziny 16 na ulicy Królowej Bony w Sanoku policjanci interweniowali w sprawie podejrzenia kradzieży sklepowej w jednym z sanockich supermarketów. Na miejscu pracownik ochrony wskazał funkcjonariuszom dwóch młodych chłopaków. Oświadczył, że podczas kontroli osobistej pod kątem kradzieży ujawnił, że jeden z nastolatków ma przy sobie woreczek foliowy z zamknięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego.

Funkcjonariusze użyli testera do przebadania substancji. Okazało się, że jest to marihuana.

Materiały w tej sprawie pod kątem nieprzestrzegania przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o przeciwdziałaniu narkomanii zostaną przesłane do sądu rodzinnego.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."