15-letni wandal zatrzymany!

SANOK. Sanoccy policjanci ustalili sprawcę zniszczenia wyposażenia szkolnego placu zabaw, a także elewacji budynku. Okazał się nim 15-latek. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Na początku maja br. na ulicy Stróżowskiej w Sanoku uszkodzone zostało wyposażenie szkolnego placu zabaw oraz elewacja budynku. Wandal połamał urządzenia służące do zabawy i rzucił kawałkiem deski w szkołę uszkadzając elewację budynku. Straty oszacowano na kilka tysięcy złotych.

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawcy uszkodzeń. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że tego czynu dopuścił się 15-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Nieletni przyznał się do popełnienia czynów karalnych, tłumaczył, że zrobił to bez powodu, dla zabawy.

Podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia okazało się, że w tym samym miejscu inny 15-latek również próbował zniszczyć wyposażenie placu zabaw. To mu się jdnak nie udało. Drugi z nastolatków odpowie za usiłowanie uszkodzenia mienia.
 

Materiały w tej sprawie zostały przesłane do sądu rodzinnego.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."