160 policjantów pracowało na sanockich drogach podczas akcji „Znicz”

03-11-2011

SANOK. Prawie 160 policjantów pracowało na sanockich drogach podczas zakończonej wczoraj akcji „Znicz”. W tym roku akcja była wyjątkowo długa, rozpoczęła się w piątek, 28 października i objęła kolejnych 5 dni.

W czasie tegorocznej akcji „Znicz” na drogach powiatu sanockiego doszło do 1 wypadku drogowego, w którym została ranna jedna osoba. Jeśli chodzi o liczbę kolizji to ich liczba wyniosła 9. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących i jednego, który prowadził pojazd znajdując się w stanie po użyciu alkoholu.

Policjanci podkreślali, że kierowcy jeździli ostrożnie i rozważnie, wykazywali się cierpliwością i uprzejmością wobec pieszych i innych kierujących. Mniej było przypadków brawury i lekceważenia przepisów. Niepokoi natomiast ciągle jazda po pijanemu, w tym roku na Podkrpaciu padnie najprawdopodobniej kolejny rekord jeśli idzie o nietrzeźwych zatrzymanych za kierownicą.

KPP SANOK

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.