2.500 zł. dla WOŚP w Sanoku za bilet do Parlamentu Europejskiego

WOŚP SANOK. Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego wspierając Sanocki Sztab XIX Edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała na  aukcję „Bilet Do Parlamentu Europejskiego”.

Podczas finałowej licytacji na sanockim rynku wycieczkę do Brukseli dla 2 osób zlicytowano za kwotę 2.500 zł. Szczęśliwym zwycięzcą aukcji została sanoczanka Małgorzata Gagatko, która jak sama przyznała wyjazd do Parlamentu Europejskiego to marzenie jej córki, która poprosiła ją o zaciętą walkę podczas licytacji. W imieniu Europoseł Elżbiety Łukacijewskiej „symboliczny Bilet” na ręce zwycięzcy  przekazali Katarzyna Rysz-Jęczkowska asystentka Europosłanki oraz Starosta Sanocki Sebastian Niżnik.

2.500 zł, które zasiliło konto sanockiego WOŚP-u było największą kwotą uzyskaną z przeprowadzonych w tym dniu w Sanoku licytacji. Warto dodać, iż Pani Gagatko jest lekarzem anestezjologiem co wskazuje na fakt, iż służba zdrowia także aktywnie wspiera akcję organizowaną przez Jurka Owsiaka.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."