29 października: Koncert APTEKA w Klubie PANI K – WYGRAJ PODWÓJNE ZAPROSZENIE

26-10-2011

SANOK: Gorąco zapraszamy na koncert grupy APTEKA, który odbędzie się już w najbliższą sobotę w Klubie PANI K.


APTEKA – KLUB PANI K
29.10.2011, godz. 21.00
Wstęp: 15 zł – przedsprzedaż/  20 zł – w dniu koncertu

Apteka to jeden z najciekawszych i najbardziej ekscentrycznych zespołów w niezależnym polskim rocku, zafascynowany przede wszystkim gitarową psychodelią, w którą oblekł nihilistyczne i dekadenckie, ale też pełne abstrakcyjnego poczucia humoru teksty.

Powstał w 1983 roku w Trójmieście z inicjatywy byłego muzyka grupy Pancerne Rowery Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego (voc, g; ur. 8 XI 1965) i Macieja Błasiaka (bg, voc). Pierwszy koncert dwuosobowej Apteki – która początkowo stanowiła punkowy żart ubarwiający szarą codzienność (na próbach Kodym śpiewał słowa, które akurat przyszły mu do głowy) odbył się w maju ’83 w jednym z gdańskich kin. Z czasem zespół zaczął występować coraz częściej – głównie w klubie „Burdel” w Gdańsku, z którym był związany, ale też na Poza Kontrolą ’86 w Warszawie w ramach dnia muzyki „odlotowej i awangardowej” – stając się jednym z czołowych przedstawicieli Gdańskiej Sceny Alternatywnej.


WYGRAJ 1 PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA KONCERT!

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do KLUBU PANI K należy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule  „APTEKA” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu.
20-ta  osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do 28 października (piątek) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje, że wygrywa kolejna osoba.

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.