32-latek próbował targnąć się na własne życie skacząc ze skarpy

SANOK. Działania sanockich  policjantów oraz reakcja przechodnia doprowadziły do uratowania mężczyzny, który najprawdopodobniej próbował targnąć się na własne życie skacząc ze skarpy. 32-letniego mieszkańca Sanoka policjanci przekazali załodze karetki pogotowia.

<– Miejsce zdarzenia

Policja wyjaśnia motywy działania 32-letniego mieszkańca Sanoka, który wczoraj  usiłował  targnąć się na swoje życie.

Około godz. 22:30 dyżurny Policji przyjął zgłoszenie, że na Rynku w Sanoku jakiś mężczyzna prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo skacząc ze skarpy. Dyżurny wysłał tam policyjny patrol i wezwał również pogotowie ratunkowe.

Funkcjonariusze zastali człowieka, który stał za metalową barierką pochylając się nad skarpą. Mężczyznę przytrzymywał za ubranie człowiek, który wezwał pomoc. 32-latek szarpał się i groził, że skoczy.

Funkcjonariusze natychmiast wyciągnęli mężczyznę na druga stronę barierki. 32-latek został doprowadzony przez funkcjonariuszy do karetki pogotowia i przewieziony do szpitala.

KPP Sanok

Tagi: ,

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."