5 listopada: Pierwsze Tango w Sanoku

26-10-2011

SANOK: Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tańca. To warsztaty dla par ale też dla singli. W miłej atmosferze przy wspanialej muzyce udamy się w taneczna podróż do Argentyny. Na własnym ciele odkryjemy radość w tangu. A to wszystko już 5 listopada.


PIERWSZE TANGO W SANOKU

Warsztat adresowany jest do wszystkich tańczących tango, do tych, którzy chcieliby zacząć przygodę z tym tańcem oraz do tych, którzy pragną poznać nowe sposoby wyrażania siebie w ruchu.

Przygoda ta jest dla wszystkich w każdym wieku, można przyjść z partnerem lub bez.  Podczas warsztatu będziemy poznawać podstawowe kroki i figury tanga argentyńskiego.  Będziemy pracować nad technikami zakorzenienia ruchu w ziemi, gry z równowagą, rytmem i melodia,  oswobodzeniu ciała w kontakcie z ziemia, w przestrzeni i z partnerem.

Na warsztat zabieramy wygodne ubranie do ćwiczeń!

Warsztat poprowadzi Ula Wojtkowiak:

absolwentka Akademii Teatralnej DAMU w Pradze  na wydziale autorskiej twórczości i pedagogiki, wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim i Akademii Gardzienic.  Zajmuje się teatrem i tańcem, w szczególności tangiem argentyńskim.  Od czterech lat kształci się pod okiem mistrzów w Pradze, w Rzymie i w Niemczech.
Prowadzi zajęcia ruchowe oraz cykl warsztatow „Dialog w tangu” dla aktorów, pedagogów i ludzi kochających taniec.

5 listopada 2011 r. – Bazar Sztuki

ul. II Pułku Strzelców Podhalańskich 1, Sanok

zapisy: bazarsztuki1@gmail.com
cena: 40 zł
czas: 16:00- 19:00 warsztat + 19:00- 21:00 milonga z jam session

Ilość miejsc ograniczona!

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.