6 osób zostało rannych w wypadku w Wołkowyi

17-08-2011

WOŁKOWYJA. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj około godz. 14.25 w Wołkowyi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że powodem mogła być nadmierna prędkość. W wypadku rannych zostało 6 osób, które trafiły do szpitali w Lesku, Sanoku i Rzeszowie.

Policjanci ustalili, że kierujący audi A4 24-letni mieszkaniec Kańczugi jadąc z Wołkowyi w kierunku Polańczyka nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i pokonując łuk drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód, który wpadł w poślizg i zderzył się z dwoma jadącymi w przeciwnym kierunku pojazdami: fiatem punto kierowanym przez 50-letniego mieszkańca Lublińca i volkswagenem golfem kierowanym przez 22-latka z miejscowości Końskie.

W wypadku rannych zostało 6 osób: czworo pasażerów audi, kierowca i pasażerka volkswagena. Poszkodowani trafili do trzech szpitali: w Lesku, Sanoku i Rzeszowie. Policjanci ustalili, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Trwają dalsze czynności w sprawie zdarzenia.

KPP Lesko

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.