6 osób zostało rannych w wypadku w Wołkowyi

WOŁKOWYJA. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj około godz. 14.25 w Wołkowyi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że powodem mogła być nadmierna prędkość. W wypadku rannych zostało 6 osób, które trafiły do szpitali w Lesku, Sanoku i Rzeszowie.

Policjanci ustalili, że kierujący audi A4 24-letni mieszkaniec Kańczugi jadąc z Wołkowyi w kierunku Polańczyka nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i pokonując łuk drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód, który wpadł w poślizg i zderzył się z dwoma jadącymi w przeciwnym kierunku pojazdami: fiatem punto kierowanym przez 50-letniego mieszkańca Lublińca i volkswagenem golfem kierowanym przez 22-latka z miejscowości Końskie.

W wypadku rannych zostało 6 osób: czworo pasażerów audi, kierowca i pasażerka volkswagena. Poszkodowani trafili do trzech szpitali: w Lesku, Sanoku i Rzeszowie. Policjanci ustalili, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Trwają dalsze czynności w sprawie zdarzenia.

KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."