9-latka szukała pomocy u sąsiadów. Matka i brat byli pijani

30-05-2011

SANOK. Policjanci podejmowali interwencje w jednym z sanockich mieszkań. 9-letnia dziewczynka musiała prosić o pomoc sąsiadkę, ponieważ bała się pozostać w domu z pijaną matką i bratem. Teraz sprawą nieodpowiedzialnej kobiety zajmie się sąd rodzinny.

W minioną sobotę około godziny 20 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z sanockich mieszkań pijana matka opiekuje się dzieckiem. Na miejscu okazało się, że 9-letnia dziewczynka zapukała do drzwi swojej sąsiadki prosząc o pomoc. Powiedziała, że jej mama i brat są pijani, a ona boi się z nimi zostać. Dziewczynka była zapłakana i przestraszona.

Nieodpowiedzialną matką okazała się 53-letnia mieszkanka Sanoka. W chwili zdarzenia była pijana. Miała blisko 2,5 promila. 30-letni brat dziewczynki również był nietrzeźwy. Miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie.

Sąsiadka zobowiązała się do opieki nad dzieckiem. Materiały w tej sprawie zostaną przesłane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Sanoku.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.