REKLAMA

APEL RADNYCH PSL POWIATU SANOCKIEGO

Szanowni Wyborcy! W przeddzień tak ważnego wydarzenia dla Polski i naszego regionu, jakim są Wybory Parlamentarne’2011 zwracamy się do Państwa z apelem o zjednoczenie głosów mieszkańców Ziemi Sanockiej i wybór najlepszego rozwiązania dla naszej Małej Ojczyzny!

Dysponując jednym głosem możecie Państwo sprawić, by Ziemia Sanocka miała  swojego Posła. Takie rozwiązanie jest możliwe w sytuacji, gdy oddacie Państwo głos na kandydatkę PSL – Alicję Wosik. Świetnie zna sprawy regionu, włada kilkoma językami, jest doświadczona, energiczna i skuteczna. Jej wysokie – najwyższe spośród przedstawicieli Ziemi Sanockiej – miejsce na liście do Sejmu to niepowtarzalna szansa dla Sanoka i powiatu sanockiego, by zyskać swojego przedstawiciela w polskim Parlamencie. Konkurując z większymi ośrodkami miejskimi, takimi jak Przemyśl czy Krosno, mieszkańcy Ziemi Sanockiej muszą jednak zjednoczyć swe głosy przy tej kandydaturze.

Z poważaniem
Grażyna Borek – członek Zarządu Powiatu Sanockiego
Jan Chowaniec – członek Zarządu Powiatu Sanockiego
Marian Czubek – wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sanockiego
Stanisław Fal – radny Powiatu Sanockiego, poseł II kadencji Sejmu RP

06-10-2011


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.